Koupel pro nejmenší

Ti nejmenší z nás si zaslouží tu nejlepší péči. Jejich pokožka i vlásky jistě uvítají šetrnou dětskou kosmetiku s přírodním konopným extraktem od českého výrobce Procyon manufacture. V naší nabídce najdete speciální dětský šampon, který je šetrný k dětské pokožce a zároveň vyživuje vlasové kořínky a přispívá k rychlejšímu růstu vlasů. Pro citlivou dětskou pokožku je dále určen také regenerační a hydratační dětský krém, který jí dodá všechny potřebné látky. Aby se vaše dítě cítilo ve vaně jako ryba ve vodě, může se samo umývat veselými žínkami ve tvaru zvířátek, a to prasátka, pejska, kačenky nebo žabičky.

Nejprodávanější

1 položek celkem
Šampon dětský konopí 200ml
99 Kč
Dětský šanpon na vlásky 200ml

Dětský šamponek na vlásky-konopí, je dostatečně jemný pro dětskou pokožku. Podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a případné poškození pokožky vlasu a zároveň přispívá k lepšímu růstu vlasů. Konopí je díky svým výrazným antibakteriálním a regeneračním vlastnostem vhodné především při prevenci proti kožním chorobám a k podpoře přirozené regenerace.Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Díky jeho pravidelnému používání je pokožka vláčná a dostatečně hydratovaná.

Složení: aqua,sodium laureth sulfate,cocamidopropyl betaine,natrium chloride,coco-glucoside,conditioner P10,glycerin,5-bromo-5-nitro-1,3dioxane,cannabis sativa extract,parfum.

Obsah 200ml 

Kód: 2653