O Nás


VÍTEJTE V INTERNETOVÉM OBCHODĚ  Ladaco-logo-nové 350x80


NÁŠ RODINNÝ INTERNETOVÝ OBCHOD NABÍZÍ VÝROBKY RUČNĚ ZHOTOVENÉ JAKO NAPŘ. ŠPERKY,KORÁLKOVÉ OZDOBY, MALOVANÉ SKLO, PLETENÉ A HÁČKOVANÉ ZBOŽÍ ALE TAKÉ RŮZNÉ PŘÍZDOBY, DEKORACE A POMŮCKY NA JEJICH VÝROBU. DÁLE RŮZNÉ DEKORACE A POTŘEBY PRO HOBBY ARANŽÉRY NA VYZDOBENÍ KAŽDÉHO INTERIÉRU.DOUFÁME ŽE I VY ZDE NALEZNETE CO HLEDÁTE. I KDYBY TO MĚLA BÝT PRO VÁS POUZE INSPIRACE, JSME RÁDI ŽE JSTE NÁŠ OBCHOD NAVŠTÍVILI.

OZDOBY, DEKORACE A HLAVNĚ ARANŽERSKÉ POTŘEBY PRODÁVÁME UŽ VÍCE JAK 15 LET ALE AŽ V ROCE 2014 PŘIŠLO ROZHODNUTÍ O ZALOŽENÍ E-SHOPU, ABY I MY JSEM ŠLI CESTOU POKROKU A MODERNIZACE. A VÁM, NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM CO NEJVÍCE ULEHČILI NAKUPOVÁNÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ, NAKUPOVAT DNES ONLINE JE PŘECE IN.

NAŠE DŘÍVEJŠÍ PRODEJNY V DAVLI A NA ZBRASLAVI. OPROTI TOMU NÁŠ E-SHOP OBSAHUJE MNOHEM VÍCE ZBOŽÍ, NEŽ KOLIK BYLO V TĚCHTO PRODEJNÁCH, KTERÉ BYLY OMEZENY KAPACITOU A TO NÁŠ E-SHOP NENÍ. PROTO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT MNOHEM VĚTŠÍ SORTIMEN A ŠKÁLU MATERIÁLŮ K DEKORACÍM.


LADACO.CZ NENÍ E-SHOP, KTERÝ VÁM VNUCUJE TOP ZBOŽÍ, ALE JE TO E-SHOP KDE ZA PŘIJATELNÉ CENY MŮŽEME PODPOŘIT VAŠÍ TVOŘIVOST NEBO VÁS INSPIROVAT. VĚŘÍME ,ŽE AŤ LAIK NEBO PROFESIONÁLNÍ DESINGÉR SI Z NAŠÍ NABÍDKY VYBERE.

NAŠÍM CÍLEM JE NADÁLE SORTIMENT ROZŠIŘOVAT A DOUFÁME ŽE POKAŽDÉ ZDE NALEZNETE NĚCO NOVÉHO.

A PROTOŽE VY, NAŠI ZÁKAZNÍCI JSTE PRO NÁS INSPIRACÍ NEBOJTE SE NÁM NAPSAT NA OBCHOD@LADACO.CZ SVŮJ NÁZOR NEBO PŘIPOMÍNKY.

 

heureka  

A BUDEME VELICE RÁDI POKUD VYPLNÍTE I VLASTNÍMI SLOVY DOTAZNÍK Z HEUREKY.CZ KTERÝ VÁM BUDE ZASLÁN CCA TÝDEN PO DORUČENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY, ABY JSME MĚLI VAŠÍ ZPĚTNOU ODEZVU A MOHLY JI VYUŽÍT PRO DALŠÍ ZLEPŠENÍ NAŠICH SLUŽEB PRO VÁS.  DĚKUJEME

LADACO.CZ VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ A BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠE OBJEDNÁVKY.

 

Team

Ladaco-logo-nové 350x80