Kosmetika krémy na ruce

Krém na ruce je speciální typ kosmetického produktu, který je určen pro ošetření a hydrataci pokožky rukou. Ruce jsou každodenně vystavovány různým druhům zátěže, jako jsou například chemikálie, voda, slunce a chlad, a proto potřebují pečlivou péči.

Krém na ruce může obsahovat různé složky, které zlepšují stav a vzhled pokožky, například rostlinné oleje, vitamíny, minerály a antioxidanty. Tyto složky pomáhají zvlhčit, zjemnit a vyživit pokožku a zároveň chránit ji před vnějšími vlivy.

Krém na ruce může být vhodný pro různé typy pokožky, jako jsou suché, citlivé, podrážděné nebo normální. Existují také speciální krémy pro ruce s ochranným faktorem, které chrání pokožku před slunečním zářením.

Použití krému na ruce by mělo být pravidelné, ideálně po každém mytí rukou, aby se udržela jejich optimální kondice.

Nejprodávanější

Krém na ruce levandule
 
89 Kč
Krém na ruce mrtvé moře
 
89 Kč
Krém na ruce konopí
 
89 Kč
Krém na ruce mandle
 
89 Kč
Krém na ruce oliva
 
89 Kč
Krém na ruce růže
 
89 Kč
6 položek celkem
Krém na ruce levandule
89 Kč

 

Krém na ruce levandule, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty.

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,phenoxyethanol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,maris sal,lavandula,angustifolia,citronellol,coumarin,gerainol,limonene.linalool.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1302
Krém na ruce mrtvé moře
89 Kč

 

Krém na ruce mrtvé moře, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty. Pečuje o pokožku s častým výskytem kožních problémů, akné a psoriázy (lupénka).

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,phenoxyethanol,maris sal,citral,hydroxyisohexyl 3 cyklohexene carboxaldehyde,limonene.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1307
Krém na ruce konopí
89 Kč

 

Krém na ruce výživný konopí, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty.

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,cannabis sativa L,extract phenoxyethanol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,maris sal,benzyl alcohol,citronellol,eugenol,linallol,butylphenyl methylpropional,musk ketone.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1305
Krém na ruce mandle
89 Kč

 

Krém na ruce mandle, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty.

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,prunus amygdalus dulcis oil,phenoxyethanol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,maris sal,benzyl benzoate.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1304
Krém na ruce oliva
89 Kč

 

Krém na ruce oliva, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty.

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,phenoxyethanol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,maris sal,citral,citronellol,geraniol,hexyl cinnamal,limonene.linalool,butylphenyl methylpropional,alpha isomethyl ionone.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1303
Krém na ruce růže
89 Kč

 

Krém na ruce růže, má uklidňující a blahodárně pěstící účinky na namáhanou pokožku rukou. Krém nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci a přirozeným způsobem pěstí ruce i nehty.

Složení: aqua purificata,olea europeaoil,cetearyl alkohol,glyceryl stearate,glycerín,ceteareth 25,stearyl alkohol,rosa canina extract,phenoxyethanol,caprylhydroxyamid acid (AND) glyceryl caprylate,tocopherol acetate,parfum,maris sal,cinnamyl alcohol,citronellol,eugenol,gerianol,hydroxycitronellal,linalool.

Tuba obsah 75ml

Český výrobek

 

Kód: 1301